www.cvonline.hu

Business Manager

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.09.12.
Hirdetés azonosító: 956226

A járműiparban jelentős szerepet betöltő, német mérnöki tanácsadó partnerünkhöz Business manager<\b> kollégát keresünk.

Feladatok:

-busniess development menedzsment a meglévő és új ügyfeleknél, a legújabb trendek éd technológiákon keresztül
- saját ügyfélhálózat kiterjesztése és az ügyfelek igényeinek és ötleteinek a felismerése
- 10 fős csapat fejlesztése és irányítása
- profit & loss statemenet felelősségvállalás, döntéshozatal az üzletág továbbfejlesztésének előmozdítása érdekében

Elvárások:

- befejezett mérnöki vagy gazdasági tanulmányok
- több éves autóiparban szerzett tapasztalat, gépgyártástechnológia ideális
- folyékony német ÉS angol nyelvtudás (magyar előny)
- vezetői készségek
- erős kommunikációs készség
- empatikus és motivált személyiség
- csapatjátékos
- megoldásorientál gondolkodásmód

Amit kínálunk:

- széleskörű továbbképzési lehetőségek
- fejlődési lehetőségek nemzetközi környezetben
- családbarát környezet
- rugalmas munkaidő
- sokoldalú projektekben való részvétel

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a