www.cvonline.hu

Business Kontroller

  • A hirdetés 906 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése: lízing szakmai területek

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • Riportok készítése a a K&H Bank Lízing Igazgatóság menedzsment részére
  • Elemzések készítése és menedzsment támogatás a következő területeken:
    • Fő teljesítmény mutatók (KPIs)
    • pénzügyi fejlesztés
    • költség allokáció és -kontroll
    • árazás
    • adatminőség javítás
    • maradványérték meghatározás és ellenőrzés
  • Menedzsment támogatás a
    • külső (hatósági stb.) adatszolgáltatási kötelezettség teljesítéséhez (MNB, Lízinszövetség stb.)
    • külső és belső audit funkciókhoz
  • Együttműködés a controlling osztállyal a Lízing adatok adattárházba töltésére és felhasználására vonatkozóan
  • Közreműködés az üzleti tervezésben
  • Részvétel projektekben, a különféle szakterületek szakmai támogatása

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Közgazdasági/pénzügyi területen szerzett egyetemi diploma
  • minimum 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat (controlling, pénzügyi elemzés területeken);
  • Erős Excel felhasználói ismeretek (Acces ismeret előny)
  • SQL jártasság;
  • kommunikáció képes angol nyelvtudás;
  • Lízing tranzakciós rendszerek (WINLYZ, Advisesoft) ismerete előny

Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret: angol (tárgyalóképes, nyelvvizsgával)

Előnyt jelent:

  • Rendszerszemlélet
  • magasfokú elemző és probléma megoldó képesség
  • Hatékony együttműködési képesség
  • Önállóság
  • Precizitás
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Képesség a tudás megosztására

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő