www.cvonline.hu
Business Intelligence alkalmazás fejlesztő (Szeged)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 905866
lejárt
FELADAT

Cégünkről

AZ IT Services Hungary Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója, a T-Systems International leányvállalata. A T-Systems nemzetközi termelési láncának fontos elemeként az IT Services Hungary Magyarország legdinamikusabban fejlődő informatikai szolgáltató központja, mely 2008-ban elnyerte az “Év befektetője” díjat. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti, pécsi, szegedi és debreceni telephelyét, valamint várja tapasztalt informatikusok jelentkezését.

Feladat

  • Adattárház és BI (Business Intelligence) alkalmazások fejlesztése
  • Részvétel nemzetközi alkalmazásfejlesztési projektekben
  • Kapcsolattartás az ügyféllel a specifikáció előkészítését illetően majd folyamatosan a fejlesztés során
  • Szoftverfejlesztés/karbantartás/alkalmazás üzemeltetés támogatása (maintenance)
  • Fejlesztői tesztelési feladatok végrehajtása

 Elvárások

  • Felsőfokú végzettség IT-területen vagy ezzel egyenértékű más végzettség
  • Tapasztalat .Net és/vagy C/ C++ fejlesztésben
  • Oracle (PL/SQL) adatbázis ismerete
  • Oracle adatbázison alapuló adatmodellezés
  • Datawarehouse ismeret előny
  • SAP Business Object Tool ismerete előnyt jelent
  • Fejlesztési feladatok végrehajtásához szükséges platformok és szoftverek alapvető ismerete.

 Amit ajánlunk

  • Teljesítményarányos bónusz
  • Cafeteria rendszer
  • Szakmai és idegen nyelvi továbbképzések
  • Dinamikus csapatmunka
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Nemzetközi környezet
  • Ergonómikus, modern munkakörnyezet
PROFIL