www.cvonline.hu

BUSINESS INFORMATION CONSULTANT

  • A hirdetés 678 napja lejárt

Európa vezető cégminősítéssel és kockázatkezeléssel foglalkozó vállalatához keresünk teljes munkaidőbe

munkatársat.

Feladatok:

  • Potenciális ügyfelek megkeresése adatbázisból, elsősorben telefonon keresztül, ügyféligény esetén akár személyesen is
  • Ajánlatok elkészítése
  • Szerződéskötés
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Egyéni éves árbevételi terv teljesítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Ügyfélközpontúság, határozott kommunikációs stílus, kitartó, csapatjátékos személy, kiváló problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • Gazdasági, pénzügyi végzettség
  • Angol nyelvtudás

Egyéb információk:

  • Modern munkakörnyezet Budapest frekventált részén
  • Fiatalos csapat
  • Egyénre szabott tréningek
  • Versenyképes fizetést (alapbér, jutalék)

Munkavégzés helye: IX. kerület;

Munkavégzés ideje: H-CS: 8.00-16.40, P: 8.00-15.00

Munkakezdés ideje: akár azonnal

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen honlapunkon, az űrlapra töltse fel bérigénnyel ellátott fényképes önéletrajzát.

Jelentkezni a "jelentkezés" gombra kattintva lehet!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő