www.cvonline.hu
Business Development Trainee (Referenciaszám: PJ3626)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.11.14.
Jelentkezési határidő: 2015.11.21.
Hirdetés azonosító: 937475
lejárt

Budapesti X. kerületi multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk diákot az alábbi pozícióra:

Business Development Trainee

Feladatok:
- Kimutatások készítése
- Adatbázisok naprakészen tartása
- Prezentációk készítése
- PRGM, SAP-PO programok kezelése
- Osztály munkájának támogatása

Elvárások:

- Folyamatban lévő főiskolai / egyetemi tanulmányok gazdasági területen
- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Heti minimum 30 óra vállalása
- Középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- Haladó számítógépes ismeretek (Excel, Power Point)
- Pontos, precíz munkavégzés
- Analitikus gondolkodás
- Nyitott, kommunikatív személyiség

Amit kínálunk:

- Tapasztalatszerzés egy multinacionális vállalatnál nemzetközi környezetben
- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör
- Fejlődési lehetőség
- Versenyképes javadalmazás

Kérlek, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva küld el Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válasszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.