www.cvonline.hu

Business Development Specialist [BAC-SZA01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.08.20.
Jelentkezési határidő: 2016.06.11.
Hirdetés azonosító: 1041292

Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközi multinacionális járműipari nagyvállalat magyarországi képviseletéhez munkatársat keresünk Business Development Specialist pozícióba.

Feladatok

- Gépjármű márkaszervizek gumiabroncs értékesítésének fejlesztése
- A vállalat által kifejlesztett üzletfejlesztési program megvalósítása kiválasztott márkaszervizekben
- Gépjármű importőrökkel való együttműködés fejlesztése
- Termékismertetés, szakmai tanácsadás, előadások, prezentációk tartása és szervezése
- A munkaterületéhez tartozó vevők és cégünk között fennálló kereskedelmi kapcsolatok ápolása, fejlesztése, a termékek értékesítését elősegítő szolgáltatási formák kialakítása, folyamatos fejlesztése
- Partnerkör bővítése, kapcsolattartás kereskedőkkel és nemzetközi hálózatok magyarországi központjával. Szerződések kidolgozása és megkötése, ajánlatok és pályázatok készítése.
- A piac folyamatos figyelése, elemzése
- Akciók, értékesítési stratégiák kidolgozása és lebonyolítása
- Statisztikai kimutatások, elemzések, éves értékelések készítése
- A tervek teljesülésének folyamatos ellenőrzése
- Marketing akciók kampánytámogatása, hirdetések, közös reklámok szervezése
- A vállalathoz tartozó márkák értékesítési helyi megjelenésének fejlesztése
- Kintlévőség kezelésben való részvétel
- Szoros együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

- Felsőfokú kereskedelmi/közgazdasági/műszaki/járműipari végzettség
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- Minimum 3 éves értékesítői tapasztalat
- Kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
- Határozott, magabiztos fellépés, dinamikus személyiség
- Rugalmas, logikus, proaktív, gyors gondolkodás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Értékesítés / Kereskedelem
Régió