www.cvonline.hu

Business Development Menedzser

  • A hirdetés 1041 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, nemzetközileg elismert, hazai RPG játékfejlesztő cég kommunikációs csapatába munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Főbb feladatok:

  • Új stratégiai partnerek felkutatása, a már meglévő kapcsolatok ápolása (STEAM)
  • Nemzetközi játékiparágbeli események, aktualitások folyamatos nyomon követése, beszámolók készítése
  • Értékesítési tárgyalások, prezentációk lebonyolítása itthon és külföldön
  • A cég részvételének biztosítása, leszervezése nemzetközi iparágbeli rendezvényeken

Az ideális jelölt:

  • Legalább 2 év nemzetközi tapasztalattal rendelkezik elsősorban játékipari, de legalább ehhez közel álló (IT, Szofverfejlesztés, Szórakoztatóipar) B2B értékesítési vagy üzletfejlesztési területen
  • 2-5 év nemzetközi tapasztalat magyar és angol nyelvű tárgyalások, üzletkötések lebonyolítása terül a fent említett szektorokban (IT, Szofverfejlesztés, Szórakoztatóipar)
  • Ismeri a nemzetközi RPG játékipart; véleménye van az aktualitásokról
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Jó szervező és értékesítési készséggel rendelkezik
  • Pozitív gondolkodású, proaktív
  • Erős vitakultúra és szakmai alázat jellemzi

Előnyt jelent:

  • Észak-Amerikában vagy Nyugat-Európában szerzett munkatapasztalat
  • Nemzetközi RPG játékipari szereplőkkel már meglévő jó kapcsolat
  • Gameshow-kkal kapcsolatos tapasztalat, eddigi részvétel
  • Prezentációs tapasztalat, jó előadó készség

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi tapasztalatot nyújtó hazai cég
  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Olyan külföldi gameshow-kon való részvétel, mint a Gamescom Kölnben, az E3 Los Angelesben vagy a PAX Seattleben

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Munkaidő: Napi 8 óra

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol