www.cvonline.hu

Business Development Manager

  • A hirdetés 983 napja lejárt
Győri székhelyű partnercégünk megbízásából keresünk szakembert:

Feladatok:
  • Kapcsolattartás a meglévő és potenciális ügyfelekkel
  • Potenciális új vevők/termékek felkutatása, azonosítása
  • Vevői igények teljes körű menedzselése
  • Kijelölt célpiacon az üzleti kapcsolatok és eladások továbbfejlesztése
  • Versenytársak elemzése; a piac folyamatos nyomon követése
  • Stratégiai tervezés; portfolió-kezelés
  • Kiadványok, prezentációk összeállítása, készítése

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki és/vagy kereskedelmi végzettség
  • Angol és német nyelv tárgyalási szintű ismerete (szóban és írásban)
  • Vasszerkezeti, ill. nagyobb gépek értékesítésében, műszaki jellegű projekt menedzsmentben szerzett min. 5 éves tapasztalat; vezetői gyakorlat
  • Kiváló interperszonális készségek; jó stressz tűrő képesség
  • Felelősségvállalás, problémamegoldó képesség
  • Határozottság, kreativitás, precizitás, szervezőkészség
  • Kiváló számítógépes ismeretek (MS Office, ill. valamely integrált vállalatirányítási rendszer használatában jártasság)

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!
Kelly Services Hungary már a Facebook-on és a Twitter-en is!

Link megjelenítése