www.cvonline.hu

Business Development Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2016.03.01.
Hirdetés azonosító: 1011680

Pozíció leírása / Job description

Telekommunikációs Megbízónk számára keresünk kollégát Üzletfejlesztési Szakértő - Telekommunikáció pozícióba.

Feladatok:

- Felelős a vállalat Wholesale stratégiájának kialakításáért és megvalósításáért, amely elsősorban mobilhálózati torony infrastruktúra fejlesztésére, rádiós hálózatfejlesztésre, ehhez kapcsolódó termékfejlesztésre fókuszál.
- Meghatározza a Wholesale terület alapvető üzleti irányát.
- Kidolgozza a terület marketing stratégiáját (piaci pozícionálás, termék-, szolgáltatás portfólió kialakítása, stb.)
- Aktívan támogatja az üzletfejlesztési tevékenységet hazai és nemzetközi szinten is.
- Üzleti szempontból vizsgálja és értékeli a hálózatfejlesztési javaslatokat.
- Felelős a partneri megállapodásokért, együttműködésekért.
- Menedzseli a célok megvalósításához szükséges belső rendszer- és folyamat fejlesztéseket.

Elvárások:

- B2B értékesítési területen, preferáltan távközlési szolgáltatónál/ICT vagy informatikai wholesale területen szerzett vezetői tapasztalat
- Stratégiai szemléletmód, üzleti racionalitás
- Üzletfejlesztési szemléletmód
- Projektmenedzsment tapasztalat
- Felsőfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Hosszútávú szakmai perspektíva

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a