Business Development Manager – Nyugat-Európa (Megújuló energia)

Stabil hátterű, jó nevű multinacionális budapesti központtal rendelkező partnercégünk részére keresünk Business Development Manager munkatársat Nyugat-Európa több országában történő munkavégzéssel, a megújuló energia szektor területén

Feladatok:

  • Piaci információk gyűjtése kliensek, partnerek, és a konkurencia tekintetében.
  • A cég nemzetközi kereskedelmi egységeivel való kapcsolattartás; üzleti lehetőségek feltérképezése a külföldi key account managerek bevonásával, tárgyalások kezdeményezése
  • Stratégiai sales (bevétel, költség, nyereség) és marketingterv kialakítása és operatív végrehajtása
  • A beosztott munkatársak feladatainak irányítása és ellenőrzése;
  • Üzleti kapcsolatok ápolása a régióban tevékenykedő szolgáltató, kivitelező cégek műszaki és logisztikai osztályaival, valamint az anyacég gyártó és fejlesztő részlegeivel;
  • Bemutatókon, kiállításokon való részvétel.

Elvárások:

  • Preferáltan villamosmérnöki végzettség, erősáramú területen;
  • Műszaki termék értékesítésében szerzett több éves munkatapasztalat;
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség;
  • Proaktivitás;
  • Tárgyalási szintű német és minimum aktív középfokú angol nyelvtudás;
  • Önállóság, kezdeményezőkészség, szervezettség, határidők betartása;
  • Gyakori külföldi utazások vállalása;
  • Felhasználói szintű IT ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi kihívások egy kiaknázatlan lehetőségeket rejtő műszaki piacon;
  • Komplex feladatok
  • Versenyképes fix jövedelem, egyéb juttatások +cégautó, laptop, mobil
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Szolgáltatás / Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat
Régió Budapest