www.cvonline.hu

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER – EMELÉSTECHNIKAI TERÜLETRE

  • A hirdetés 564 napja lejárt

Feladatok:

►    A vállalat magyarországi partnerkapcsolatainak kiépítése, teljeskörű menedzselése és koordinálása

►    Új, potenciális partnerek felkutatása, hosszútávú üzleti kapcsolat kialakítása és megerősítése

►    A kitűzött értékesítési célok elérése

►    A vállalat széleskörű szolgáltatásainak és termékeinek értékesítése

►    Ajánlatok készítése, tendereken / pályázatokon történő részvétel

►    Rendszeres jelentések készítése a cég vezetősége felé

Elvárások:

►    Mindenfajta emelés-technikában (daru, lift, targonca) szerzett tapasztalat

►    Tárgyalóképes angol nyelvtudás

►    Felsőfokú műszaki végzettség, valamint értékesítői véna

►    Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)

►    Kereskedelmi / üzletkötői tapasztalat

►    Jó kommunikációs készség

►    B kategóriás jogosítvány

►    Határozott fellépés

►    Üzleti szemlélet

►    Kiváló problémamegoldó képesség

►    Nagyfokú önállóság

Amit kínál:

►    Versenyképes fizetés

►    Homeoffice jellegű munkavégzés

►    Önálló munkavégzés

►    Kihívást jelentő feladatkör

Amit az Enloyd kínál:

►    Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

►    Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket

►    Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata

►    Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát

►    Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk

►    Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni

Helyek Magyarország
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő