www.cvonline.hu
Business Delivery Manager (Német csapat)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2015.02.22.
Hirdetés azonosító: 902585
lejárt

Nemzetközi hátterű partnercégünk újonnan felépülő csapatába keresünk németül folyékonyan beszélő csapatvezetői tapasztalattal rendelkező munkatársakat.

Feladatok:

  • Folyamatok irányítása, fejlesztése, átfogó vezetése
  • Menedzsment munkájának meghatározása, koordinálás és ellenőrzése
  • Munkaszervezési folyamatok megtervezése
  • Potenciális partnerekkel való egyeztetés
  • Humánerőforrás igények felmérése és tervezése
  • Üzleti stratégiák készítése
  • Folyamatos riportálás, és eredményelemzés
  • Működési rendszerek kialakítás a cég protokolljaihoz igazodva
  • Minőségi elvárásoknak való megfelelés biztosítása
  • Vállalat irányelvei alapján szolgáltatási szintek irányítása

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség gazdasági területen
  • Folyékony német nyelvtudás szóban és írásban
  • Minimum 3 év vezetői illetve ügyfél kapcsolattartói tapasztalat
  • Releváns tapasztalat team management és sales területen
  • Motivált és pozitív hozzáállás
  • Ügyfél-orientált gondolkodásmód
  • Analitikus gondolkodás és kiváló problémamegoldó készség, szervezőkészség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.