www.cvonline.hu

Business coordinator

  • A hirdetés 451 napja lejárt

Partnercégünk számára keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Business coordinátor

munkatársat

Feladatok:

  • Üzleti tevékenységének figyelemmel kísérése, egyes Intercompany folyamatok koordinálása

  • Elemzések (forcast, terv-tény összehasonlítás) készítése

  • Az éves beszámoló, kiegészítő melléklet részanyagainak összeállítása

  • Gazdasági és üzleti események nyomon követése

  • Az üzleti folyamatok változásainak elemzése a magyar illetve a nemzetközi szabályok szerint

  • Jelentések, beszámolók, pénzügyi elemzések konszolidálása, azok prezentálása az anyavállalat felé

  • Board meetingeken, nemzetközi tárgyalásokon való részvétel, prezentáció készítés

Elvárás:

  • Felsőfokú pénzügyi számviteli végzettség

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • SAP-FI, SAP-CO modulok ismerete

  • MS Office felhasználói szintű ismerete

  • Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség

  • Nagyfokú precizitás, rugalmasság (külföldi utazás tekintetében)

  • Hatékony probléma megoldás

  • Folyamat, analitikus szemlélet

  • B kategóriás jogosítvány

  • Csapatmunkában való hatékony részvétel

  • Tiszaújváros, illetve vonzáskörzetében (Borsod-Abaúj-Zemplén, Hajdú-Bihar, Szabolcs-Szatmár Bereg megye) lévő lakóhely

Előnyt jelent:

  • multinacionális vállalatnál, pénzügyi területen szerzett legalább 1 éves szakmai tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bér + béren kívüli juttatások

  • Szakmai fejlődés biztosítása nemzetközi környezetben

  • Hosszú távú karrierlehetőség

Munkavégzés helye: Tiszaújváros

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória Egyéb