www.cvonline.hu

Business Coordinator

  • A hirdetés 524 napja lejárt

Napjainkban, amikor a vállalatok megszűnése és egybeolvadása mindennapos, örömmel tölt el minket,  hogy immár több,  mint 30 éve a magyar egészségügyet  szolgálhatjuk. A Roche (Magyarország) Kft.  a svájci, családi tulajdonban lévő gyógyászati cég, a Roche-csoport tagja, amelynek kutatásait immár több mint 100 éve az egészség javításának célja vezérli. A Roche vezető biotechnológiai vállalatként világelső  az onkológia, a transzplantáció és az in-vitro diagnosztika területén. Az élet és a minőség mellett elkötelezett kutatás-orientált vállalat a betegségek minden fázisában - a korai felismerésétől a diagnosztikán át a kezelésig - a leghatékonyabb megoldásokra törekszik.

A Roche (Magyarország) Kft. az alábbi munkakörre keres munkatársat:

Feladatok:

  • Éves tervezésben való részvétel
  • Aktív részvétel a magyarországi projektek lebonyolításában (nemzetközi kampányok és promóciós anyagok implementálása)
  • Sales csapat támogatása (pl. tréningek szervezése és lebonyolítása)
  • Sales/marketing aktivitások koordinálása (pl. Social Media területen)
  • Szoros együttműködés és (napi) kapcsolattartás a regionális központtal és egyéb társosztályokkal
  • Külső és belső rendezvények, konferenciák és tréningek szervezése és azokon való részvétel
  • Értékesítési és piaci eredmények elemzése (IMS, OEP adatbázis), konkurenciafigyelés
  • Eredmények és költségek folyamatos nyomonkövetése és riportálása
  • Regionális meetingeken való aktív részvétel, prezentálás
  • Adminisztrációs feladatok

Amit elvárunk:

  • Gazdasági (elősorban marketing területen szerzett) felsőfokú végzettség
  • Legalább 4 év multinacionális gyógyszeripari vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Előny: Social Media területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló MS Office ismeretek
  • Erős angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt
  • Kiváló analitikai képesség
  • Meggyőző, proaktív személyiség
  • Kitartó, elhivatott, céltudatos személyiség
  • Talpraesett, önálló munkavégzésre való képesség
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatás csomag
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Nagyszerű munkahelyi környezet

Kezdés: Azonnal

Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Edison u. 1.

Munkaidő: Heti 40 óra

Munkaidő beosztás: 9.00-17.30

Szerződés: Határozatlan idejű

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát, valamint motivációs levelét a lenti e-mail címre várjuk.

Kérjük csak abban az esetben küldje el pályázatát, amennyiben a kiírási feltételnek maradéktalanul megfelel!

Helyek Budapest
Budaörs
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol