www.cvonline.hu

Business Consultant

  • A hirdetés 674 napja lejárt

Cégminősítéssel, üzleti céginformációval foglalkozó partnerünk számára keresünk

munkatársat budapesti munkavégzésre.

Feladatok:

  • új, vállalati ügyfelek, elsősorban telefonos, ügyfél igény esetén személyes megkeresése ,
  • megkeresett cégeknél igényfelkeltés és online, interaktív rendszerbemutatás,
  • igényfelmérés, ajánlattétel majd szerződéskötés,
  • értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása,
  • értékesítési folyamathoz tartozó, jutaléktervben meghatározott KPI-ok és KSF-ek betartása,
  • a termék és szolgáltatási portfólió kiváló ismerete,

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • asszertív, határozott kommunikáció
  • akaraterő, kitartás, céltudatosság,
  • értékesítői szemlélet

Előny:

  • tapasztalat a személyes értékesítés területén
  • tapasztalat a telefonos értékesítés területén
  • angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • versenyképes juttatások,
  • dinamikus, fiatalos csapat
  • stabil, nemzetközi hátter

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Jelentkezésre vonatkozó információk:
Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, úgy az alábbi e-mail címre küldje el fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő