www.cvonline.hu

Business Application Engineer

  • A hirdetés 531 napja lejárt

Partnerünk meghatározó szerepet tölt be az autóipari technológiák fejlesztésében, innovatív megoldásaikat világszerte elismerik, és használják.

Kollégát keresünk hozzájuk

pozícióba.

Feladatok:

  • 2nd level support feladatok ellátása az ERP rendszerek pénzügyi moduljaihoz kapcsolódóan, fejlesztés, karbantartás,

  • Tréningek lebonyolítása a felhasználók részére,

  • Modulok testre szabása a felhasználói igények figyelembe vételével,

  • Projektekben való részvétel, esetenként Project Manager-i feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Egyetemi/ főiskolai diploma,

  • ERP rendszerek alapos ismerete (Movex előny),

  • Legalább 4 – 8+ éves szakmai tapasztalat,

  • Magabiztos angol nyelvtudás,

  • Magabiztos pénzügyi/ kontrolling és IT ismeretek,

  • Végfelhasználói szükségletek megértése, analizálása és problémakezelés nemzetközi szinten,

  • Külföldi utazásokra hajlandóság,

  • Határozott, proaktív személyiség.

Amit ajánlunk:

  • Dinamikus munkakörnyezet, szakértői csapat, változatos feladatok,

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, bejárás támogatás, bónusz,

  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőségek, tréningek, karrierépítési lehetőségek,

  • Ingyenes nyelvtanfolyamok,

  • Összetartó, laza, nyitott, befogadó környezet.

Munkavégzés helye: Heves megye (M3-as autópálya mentén).

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Hatvan
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol