www.cvonline.hu
Business Analyst/Projektvezető
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.04.25.
Jelentkezési határidő: 2014.05.07.
Hirdetés azonosító: 797066
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Workflow rendszerek fejlesztésével foglalkozó partnerünk számára keresünk

Business Analyst/Projektvezető munkatársakat

Feladatok

  • Ügyféligények felmérése (esetenként angolul) és ez alapján specifikáció készítése angol nyelven.
  • Felmérések megszervezése, szükséges prezentációk elkészítése.
  • Megvalósíthatósági tanulmány, kockázatelemzés készítés.
  • Rendszerek üzleti, funkcionális szempontból történő megtervezése, a rendszer tervezésében való aktív részvétel
  • A rendszerterv szintjén a tervezett szoftver használhatósági- és minőségi követelményeknek való megfelelésének biztosítása
  • Ajánlatadásokban való részvétel, ajánlatok szakmai részének elkészítése, az ajánlott megoldás koncepcionális felvázolása

Elvárások

  • Minimum 5 év munkatapasztalat BA/PM területen
  • Közgazdász, informatikus, villamosmérnök végzettség
  • Tárgyalóképes és erős írásbeli angol tudás

Előnyök

  • Fejlesztési módszertanok ismerete
  • Fejlesztői tapasztalat

Kategória
IT / Informatika
Régió