www.cvonline.hu

Business Analyst

  • A hirdetés 447 napja lejárt

B21ba

Szoftverfejlesztő és informatikai tanácsadással foglalkozó partnerünkhöz keresünk mobilfejlesztési területre kollégákat.

Feladatok:

  • üzleti követelmények felmérése, összegyűjtése, elemzése
  • követelményspecifikáció elkészítése, vagy üzleti szempontból történő véleményezése
  • közreműködés az ajánlatok előkészítésében
  • informatikai rendszerhez kapcsolódó üzleti modellezés, a szoftverrel támogatni kívánt üzleti folyamatok elemzése
  • implementált rendszer felhasználói, üzleti tesztelése
  • az implementált rendszer bevezetési folyamatának támogatása

Elvárások:

  • informatikai és/vagy közgazdasági területen szerzett diploma
  • stabil angolnyelv-tudás (elsősorban írásban)
  • informatikai érdeklődés
  • konstruktivitás, logikai képességek
  • motiváltság
  • csapatban gondolkodás

Előny:

  • energetikai területeken szerzett tapasztalat
  • üzleti analitikai területen szerzett tapasztalat
  • adatbázis és SQL ismeret
  • UML ismeretek

Egyéb információk:

  • Változatos, színvonalas szakmai feladatok, fejlődési lehetőség
  • Jó munkahelyi légkör, kiváló munkakörülmények

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol