www.cvonline.hu

Business Analyst

  • A hirdetés 565 napja lejárt

T99tba

Megbízónk egy magyar tulajdonú, nemzetközi partnerkapcsolatokkal rendelkező vállalkozás. Európai nagyvállalati ügyfeleink számára elsődlegesen egyedi szoftverfejlesztés és professzionális tesztelés területén kínálnak megoldásokat.

Feladatok:

  • Üzleti folyamatok és elvárások felmérése
  • Új folyamatok kidolgozása vagy a jelenlegiek fejlesztése
  • Hatékony folyamatok tervezése/módosítása
  • A tervezett folyamatok és alkalmazások változásainak menedzselése
  • Felmérésekhez, tervezéshez és a bevezetéshez tartozó dokumentációk készítése
  • A projektekhez kapcsolódó csapatokkal, partnerekkel való kapcsolattartás
  • Napi felmerülő problémák megoldása
  • IT-hoz kapcsolódó projektek menedzselése

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Főiskolai/Egyetemi végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Business analyst/üzleti elemzői szakmai tapasztalat szoftverfejlesztési környezetben
  • Jó problémamegoldó képesség, jó kommunikációs készség

Előny:

  • Szoftverfejlesztési területen, szoftverfejlesztő/tanácsadó cégnél szerzett szakmai tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Változatos projektek
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Professzionális munkakörülmények, motiváló környezet
  • Munkaidőben támogatott továbbképzésekHazai és nemzetközi projektekben való részvétel
  • Cégen belüli közösségi élet – közvetlen hangulatú céges rendezvények (csapatépítő kirándulások, céges grill-estek, fakultatív sport és egyéb programok)

Munkavégzés helye:

Szakmai önéletrajzát az alábbi i e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő