www.cvonline.hu
Business Analyst
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2017.09.16.
Jelentkezési határidő: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 917749
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Energetikai szektorban tevékenykedő partnerünk számára keresünk megfelelő embert az alábbi pozícióba: Business Analyst

Feladatok

  • Ügyféligények felmérése, elemzése, modellezése, dokumentálása felmerülő folyamat- és alkalmazás fejlesztések kapcsán
  • Szakmai igények technikai megvalósíthatóságának felmérése, lehetséges megoldások keresése
  • Kapcsolódó fejlesztések költségének becslése, megvalósíthatóság vizsgálata
  • Új fejlesztések meglévő rendszerbe történő beillesztésének logikai tervezése
  • Funkcionális specifikációk és logikai rendszertervek készítése
  • Tesztelés és felhasználók képzése a rendszer bevezetésénél
  • Értékelések készítése
  • Esetenként projektvezetői feladatok
  • Elvárások

  • Minimum 5 éves IT business analyst és / vagy IT rendszerszervezői gyakorlat
  • UML diagramok széleskörű ismerete, alkalmazása a tervezési folyamat során
  • Funkcionális követelmények dokumentálása
  • Önállóság, proaktivitás
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • _B_ kategóriás gépjármű vezetői engedély
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió