www.cvonline.hu
Business Analyst
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.04.16.
Jelentkezési határidő: 2015.04.18.
Hirdetés azonosító: 917020
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Multinacionális pénzügyi szektorban tevékenykedő partnerünk számára keresünk Business Analyst kollégát.

Feladatok:
-Szolgáltatás menedzsment, technológiai fejlesztésre irányuló projekteket végig kísérni a követelmény kezeléstől a végrehajtáson át a befejezésig.
- Specifikációk készítése
- Az új üzleti igények megértése és implementálása a meglévő folyamatokba
- Level 2-es support koordinálása, és az üzleti igények kommunikálása
- Üzleti igények megértése: adatbázis lekérdezések, általános lekérdezések, hogyan használják/ tárolják az adatokat.
- Együttműködés mind az IT mind a Business üzletággal, és segíteni a megoldások implementálásában
- A UAT (User Acceptance Testing) koordinálása
- Dokumentumok készítése
- Végfelhasználókkal való kapcsolattartás és a problémák megoldása

Követelmények
- Legalább 3 év tapasztalat adatbázis üzemeltetés ( SQL), vagy Business Analyst területen
- Tapasztalat client menedzsment területen
- A szoftverek / adatbázisok felépítésének és működésének alap ismerete
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Jó kommunikáció képesség
- Az új folyamatok megismerésére való hajlandóság
- Jó problémamegoldó készség
- Mulittasking és priorizáló készség
- Önálló munkavégzés
- Tapasztalat Client Referene Data területen
- Tapasztalat adatbázis menedzsment, adatbázis lekérdezés területen
- Tapsztalat projekt és service menedzsment területen

Kategória
IT / Informatika
Régió