www.cvonline.hu

Business Analyst

  • A hirdetés 950 napja lejárt

FELHÍVÁS

 Az FGSZ Zrt. Informatika és Hírközlés – Applikációs Szolgáltatások osztálya munkatársat keres

munkakörbe.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • Ügyféligények felmérése, elemzése, modellezése, dokumentálása felmerülő folyamat- és alkalmazás fejlesztések kapcsán.
  • Szakmai igények technikai megvalósíthatóságának felmérése, lehetséges megoldások keresése.
  • Kapcsolódó fejlesztések költségének becslése, megvalósíthatóság vizsgálata.
  • Új fejlesztések meglévő rendszerbe történő beillesztésének logikai tervezése.
  • Funkcionális specifikációk és logikai rendszertervek készítése.
  • Elkészült fejlesztések informatikai átvétele.
  • Funkcionális tesztelés és felhasználók képzése a rendszer bevezetésénél.
  • Riportálási feladatok, kiértékelések és forecast-ok készítése.
  • Esetenként projektvezetői feladatok.

 A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú informatikai és / vagy programozó matematikusi végzettség.
  • Minimum 3-4 éves business analyst és / vagy rendszerszervezői gyakorlat.
  • Modell vezérelt tervezési gyakorlat (minimum 2-3 év).
  • UML diagramok széleskörű ismerete, alkalmazása a tervezési folyamat során.
  • Funkcionális követelmények dokumentálása use case-ekkel.
  • Analitikus gondolkodásmód, önállóság, proaktivitás.
  • Jó kommunikációs képesség.
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás.
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély.

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzával együtt elektronikus úton kérjük az  E-mail cím megjelenítése e-mail címre benyújtani.

Jelentkezési határidő: 2015. január 30.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol