www.cvonline.hu

Business Analyst

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 740682

HSA Kft. – A hazai személyzeti szolgáltató.
Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • a megrendelő igényeinek meghatározása különböző elemzések, kimutatások alapján;
  • a különböző forrásokból érkező információk, igények összesítése, egységesítése és további felhasználásra való előkészítése;
  • megbízókkal (külső, belső) való aktív együttműködés;
  • ajánlatok készítése;
  • integrációs tesztek irányítása, támogatása;
  • követelmények és technikai specifikációk dokumentációja;

Elvárások:

  • felsőfokú informatikai végzettség;
  • min. 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • tárgyalóképes angol nyelvismeret;
  • haladó MC Office ismeretek (Word, PowerPoint, Excel, Visio);
  • C, C++, C# programnyelvek ismerete;
  • szoftver elemző, tervező és mérnöki ismeretek;
  • kitűnő kommunikációs készség;
  • magas szintű problémamegoldó és döntéshozó képesség;
  • rugalmasság, utazási hajlandóság (nemzetközi utak);

Munkavégzés helye:

  • Debrecen;

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a E-mail cím megjelenítése címre!