www.cvonline.hu
Business analyst
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.05.06.
Jelentkezési határidő: 2014.05.08.
Hirdetés azonosító: 701927
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Partnercégünk számára, - mely banki informatikai rendszerek készítésére és bevezetésére szakosodott – keresünk megfelelő szakembert az alábbi pozíció betöltésére

alkalmazotti munkaviszonyba, teljes munkaidőbe, határozatlan idejű szerződéssel.

Feladatok

  • Banki üzleti folyamatok elemzése
  • Követelmény specifikáció és management
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Felhasználói kézikönyv készítése
  • Üzleti paraméterezés
  • Prezentációk készítése, tartása
  • Oktatás

Elvárások

  • Felsőfokú (közgazdasági, informatikai és/vagy pénzügyi) végzettség
  • Minimum 3-4 éves rendszerszervezői gyakorlat
  • Objektum Orientált tervezés és az UML ismerete
  • Módszertanok ismerete (követelményelemzés, dokumentálás, management)
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Szervezői feladatok önálló ellátása a teljes projekt életciklus során
  • Utazási hajlandóság külföldi projektek esetén
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret

Előnyök

  • Pénzintézeti környezet ismerete
  • Banki területen szerzett munkatapasztalat
  • Pénzügyi ismeretek
  • SQL nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Dinamikus, fiatal csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos, önálló és felelősség teljes munkavégzés
  • Folyamatos továbbképzési, fejlődési lehetőség

Kategória
IT / Informatika
Régió