www.cvonline.hu
Business Analyst/ Üzleti elemző (PSS) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.11.03.
Hirdetés azonosító: 402270
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Keresztfunkció   a business és IT ágazatok között, illetve külsős és belsős szolgáltatók   között
  • Technikai   rendszerek követelményeinek koordinálása a business ágazatokban, és központi   kapcsolattartó az ágazaton belül
  • Business   követelmények IT követelményekké való fordítása (Üzleti követelmény analízis   és leírás egy jól struktúrált requirements dokumentumban, követelmény   specifikáció, megoldási alternatívák kiértékelése)
  • Felhasználók   támogatása az ágazat-specifikus szoftverek használatában
  • “Interfész”   a business és IT ágazatok vagy a külsős szolgáltatók között
  • Analízist,   értékelést és riportokat készít (pl.: tervezett/jelenleg összehasonlítás)
  • Probléma   és alkalmazás analizálása
  • Ha   szükséges, egyszerű beállítások elvégzése meglévő alkalmazásokon
  • Teszt-esetek   fejlesztése, kivitelezése és az eredmények kiiértékelése, valamint a teszt   folyamatok tovább fejlesztése.
  • Felelősségvállalás   bizonyos, projekten belüli rész-feladatokban (mint pl. ESS stb.)

Elvárások

  • Egyetemi végzettség
  • A Telekom vagy T-Systems termékek alapos ismerete   valamit a T-Systems folyamatok ismerete.
  • Barátságos kommunikáció és társaságkedvelő
  • Jól szervezett
  • Ms Office simeret
  • Jogosítvány
  • Haladó   angol, középfokú német

Amit kínálunk

Sikeres pályázó részesülhet az ITSH által nyújtott   juttatásokból:

  •   Teljesítményarányos bónusz
  •   Ingyenes sportolási lehetőség
  •   Munkatársi ajánló programhoz kapcsolódó bónusz
  •   Cafeteria rendszer
  •   Készségfejlesztő tréningek
  •   Szakmai továbbképzések
  •   Csapatépítő rendezvények
  •   Nyelvtanulási lehetőség
  •   Céges rendezvények
  •   Életbiztosítás
  •   Ingyenes kávé

  •   Dinamikus csapatmunka
  •   Nemzetközi környezet
  •   Karrierlehetőség
  •   Cégen belüli előrelépési lehetőség
  •   Ergonómikus, modern munkakörnyezet a   Tudásparkban

Kérünk, hogy német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat   fizetési igényed megjelölésével honalapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 71581

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen