www.cvonline.hu

Business Analyst - Szervező

  • A hirdetés 1388 napja lejárt

Az ApPello Kft. banki informatikai rendszerek készítésére és bevezetésére szakosodott társaság. A cég Magyarországon kívül 6 országban vesz részt informatikai projektekben. Az ApPello fő tevékenységi köre: saját fejlesztésű szoftverek készítése, karbantartása, valamint egyéb projektek keretében végzett konzultáció.

Hosszú távra keresünk

munkatársat teljes munkaidőben, budapesti irodánkba.

Pozíció leírása, feladatok:

  • Banki üzleti folyamatok elemzése
  • Üzleti igény feldolgozás, tervezés illetve az ehhez kapcsolódó dokumentációk elkészítése (specifikáció) és managementje
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Felhasználói kézikönyv készítése
  • Üzleti paraméterezés
  • Prezentációk készítése, tartása
  • Oktatás

Elvárások:

  • Felsőfokú (közgazdasági, informatikai és/vagy pénzügyi) végzettség
  • IT fejlesztési projektekben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Minimum 3-4 éves business analyst és / vagy rendszerszervezői gyakorlat
  • Módszertanok ismerete (követelmények elemzése, dokumentálása és menedzsmentje)
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Szervezői feladatok önálló ellátása a teljes projekt életciklus során
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Utazási hajlandóság / külföldi projektekben való részvétel

Előnyök:

  • Banki területen szerzett munkatapasztalat
  • Pénzügyi ismeretek
  • SQL nyelv ismerete
  • UML széleskörű ismerete
  • Modell vezérelt tervezési gyakorlat
  • Agilis projektekben szerzett tapasztalat
  • Oktatásban szerzett tapasztalat
  • Vezetői / tanácsadói tapasztalat
  • Visual Paradigm / Enterprise Architect / Magic Draw ismerete

Amit kínálunk:

  • Lelkes, dinamikus, fiatal csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Tudásszintnek megfelelő, versenyképes, jövedelem
  • Változatos, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Folyamatos továbbképzési, fejlődési lehetőség, igazi szakmai kihívások

  • Fényképes szakmai önéletrajz
Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő