www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 1035572
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk egy banki informatikai rendszerek készítésére és bevezetésére szakosodott társaság. A cég Magyarországon kívül 6 országban vesz részt informatikai projektekben. Fő tevékenységi köre: saját fejlesztésű szoftverek készítése, karbantartása, valamint egyéb projektek keretében végzett konzultáció.
Hosszú távra keresünk

BUSINESS ANALYST-SZERVEZŐ

munkatársat teljes munkaidőben, budapesti irodánkba.

Pozíció leírása, feladatok:
  • Banki üzleti folyamatok elemzése
  • Üzleti igény feldolgozás, tervezés illetve az ehhez kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Prezentációk készítése, tartása
  • Üzleti paraméterezés
  • Oktatás
Elvárások:
  • Felsőfokú (közgazdasági, informatikai és/vagy pénzügyi) végzettség
  • Business analyst és/vagy rendszerszervezői gyakorlat
  • Funkcionális követelmények dokumentálása use case-ekkel
  • Analitikus gondolkodásmód, önállóság, proaktivitás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Szervezői feladatok önálló ellátása a teljes projekt életciklus során
  • Agilis projektekben szerzett tapasztalat
  • Utazásra, külföldi munkavégzésre való hajlandóság
Előnyök:
  • Modell vezérelt tervezési gyakorlat (minimum 2-3 év)
  • UML diagramok széleskörű ismerete, alkalmazása a tervezési folyamat során
  • Banki területen szerzett munkatapasztalat
  • Pénzügyi ismeretek
  • SQL nyelv ismerete
  • Tárgyalóképes, magabiztos angol nyelvtudás
  • Projektvezetői tapasztalat
  • Enterprise Architect felhasználói szintű ismerete
  • Microsoft Visio, SQL, XML ismerete
Amit kínálunk:
  • Lelkes, dinamikus, fiatal csapat
  • Kellemes munkakörnyezet a belváros szívében
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Folyamatos továbbképzési, valós fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió