www.cvonline.hu

Business Analyst / Rendszerszervező

  • Company_icon AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Ügyfélkapcsolatok Igazgatósága budapesti munkavégzéssel teljes munkaidőben

munkatársat keres.

Leendő munkatársunk főbb feladatai:

  • Üzleti specifikációk készítése, egyeztetése
  • A biztosító online ügyfél-kiszolgálásával kapcsolatos rendszer-fejlesztések szervezése, koordinálása
  • Online projektekben való közreműködés
  • Fejlesztések támogatása, tesztelése
  • Szakmai kapcsolattartás belső és külső fejlesztőkkel
  • Technikai szintű kapcsolattartás az üzleti területek és az IT között
  • Online fejlesztések felhasználói felületeinek grafikai tervezése, programozása
  • Online tartalommenedzsment

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • UML ismeretek
  • Microservice architektúra / REST API
  • Online projektekben szerzett tapasztalat
  • CMS keretrendszer (Wordpress)
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás (aktív)

Előnyt jelent:

  • Adobe CS 6 tudás ( Photoshop, Illustrator, Indesign, Flash)
  • Tapasztalat Web design és DTP területen egyaránt
  • JSP ismeretek
  • Web designs, webshop
  • Responsive design, banner