www.cvonline.hu

Business Analyst (QS-6515)

  • A hirdetés 610 napja lejárt

A Qualysoft csoport egy független informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozás, mely tevékenységében nagy hangsúlyt helyez a pénzügyi szolgáltatókra, a telekommunikációs vállalatokra, az autóiparra és a közműszolgáltatókra.

Vállalatunk egyik pénzintézeti területen tevékenykedő ügyfeléhez keresünk Business Analyst kollégát, aki kapcsolatot tart az üzleti terület és az informatikai szakterület között.

További feladatok:

• Felméri, megfogalmazza az üzleti területtől érkező fejlesztési igényeket a rendszerszervezők számára
• Részt vesz az elkészült fejlesztések üzleti oldali tesztelésében: tesztelési tervek és tesztesetek készítése, tesztkoordináció
• Követelményfüzet, folyamatleírások, folyamatábrák készítése
• Fejlesztések nyomon követése és támogatása
• Részt vesz a rendszerek fejlesztéséhez kapcsolódó projektmunkában: kapcsolattartás külső vagy belső fejlesztő csapattal

Elvárások:

• Felsőfokú végzettség gazdasági/pénzügyi/informatikai területen
• 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
• Kiemelkedő logikai képesség és rendszerszemlélet
• Kreatív, dinamikus és sikerorientált személyiség
• Alkalmas mind az önálló- mind pedig a csapatmunkára

Előnynek számít:

• Korábbi részvétel rendszerhez kapcsolódó migrációban, átállásban, próbaüzemben
• Release menedzsmentben szerzett tapasztalat
• SQL írás
• Visual Basic-ben szerzett jártasság
• Középfokú német nyelvtudás
• Pénzintézeti rendszerek – és értékesítési folyamatok logikájának ismerete

Amit kínálunk:

• Fiatalos csapat, kiváló munkakörnyezet
• Kihívásokkal teli feladatok
• Versenyképes fizetés

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő