www.cvonline.hu

Business analyst csoportvezető

  • A hirdetés 420 napja lejárt

Pénzintézeti ügyfelünk csapatába keresünk BUSINESS ANALYST csoportvezető munkatársat.

Leendő munkatárs feladatai:

  • üzleti elemzői csapat vezetése IT fejlesztésekkel kapcsolatos projektekben
  • informatikai fejlesztések kezdeményezése és koordinálása társosztályokkal, beszállítókkal
  • a különböző szakterületektől érkező fejlesztési igények összehangolása a korszerű IT infrastruktúra kialakítása érdekében
  • részvétel új fejlesztési igények megfogalmazásában, rendszerek tesztelésében
  • a munkatársak napi munkájának megszervezése/koordinálása, fejlesztése és támogatása

Ideális pályázó:

  • felsőfokú gazdasági és/vagy informatikai végzettség
  • legalább 5 éves business analyst munkatapasztalat IT fejlesztés területén
  • legalább 3 éves vezetői tapasztalat IT fejlesztés területén
  • legalább középfokú aktív angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • komplex, felelősségteljes munka
  • inspiráló célok és sikerorientált szervezet
  • versenyképes jövedelem és juttatások
  • hosszú távú együttműködés lehetősége

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk : E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő