www.cvonline.hu

Business Analyst Csoportvezető [BAF-BA01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.09.20.
Jelentkezési határidő: 2016.09.13.
Hirdetés azonosító: 1035991

Focus consulting

Megbízónk

Pénzügyi területen működő, Magyarországon piacvezető megbízónk IT részlegére keresünk Business Analyst csoportvezető pozícióba új munkatársat.

Feladatok

- Üzleti elemzői csapat vezetése IT fejlesztésekkel kapcsolatos projektekben
- Informatikai fejlesztések kezdeményezése és koordinálása társosztályokkal, beszállítókkal
- A különböző szakterületektől érkező fejlesztési igények összehangolása a korszerű IT infrastruktúra kialakítása érdekében
- Részvétel új fejlesztési igények megfogalmazásában, rendszerek tesztelésében
- A munkatársak napi munkájának megszervezése/koordinálása, fejlesztése és támogatása

Elvárások

- Felsőfokú gazdasági és/vagy informatikai végzettség
- Minimum 5 éves releváns szakmai tapasztalat
- Legalább 3 éves vezetői tapasztalat

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Régió