www.cvonline.hu

Business Analyst Banking System

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.10.30.
Jelentkezési határidő: 2015.11.12.
Hirdetés azonosító: 965811
lejárt

Ismert magyarországi bank keres munkatársat, front-end development business analyst pozícióba.

Alapvető feladatok:
• Üzleti igények teljes körű felmérése, tisztázás, ezek alapján rendszerspecifikációk készítése
• Üzleti területi képviselőkkel, fejlesztőkkel, alkalmazásüzemeltetőkkel és külső beszállítókkal való egyeztetés
• Szervezői tesztek elvégzése, felhasználói tesztek támogatása
• Ad-hoc üzleti riportigények kiszolgálása, éles hibajavítások támogatása
• Napi felhasználói támogatás biztosítása a felelősségi körbe tartozó rendszerekhez
• Projektekben való részvétel
• Szállítói ajánlatok véleményezése, alternatív eszközök, lehetőségek feltérképezése
• Anyabankkal, megrendelőkkel és beszállítókkal való kapcsolattartás

Elvárások:
• SQL, javascript ismeretek
• business analyst tapasztalat
• folyékony angol nyelvtudás
• terhelhetőség

Előnyt jelent:
• Értékpapír, Treasury folyamatok ismerete
• Hitelezési folyamatok ismerete
• Front-end tapasztalat
• Erős informatikai, technikai háttér: webes technológiák, MQ, adatbázis-tervezés, AS400-as ismeretek

Amennyiben szeretne egy multinacionális banki környezetben dolgozni, versenyképes jövedelemmel, valamint megfelel az elvárásoknak, önéletrajza feltöltésével jelentkezzen a hays.hu weboldalon.