www.cvonline.hu

Business Analyst Bank Card

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.10.30.
Jelentkezési határidő: 2015.11.12.
Hirdetés azonosító: 965817
lejárt

Credit card business analyst

Ismert magyarországi bank keres munkatársat, credit card business analyst pozícióba.

Alapvető feladatok:
• Üzleti- és társterületekhez valamint a kártyarendszerhez kapcsolódó igények, véleményezése, kiegészítése, szakmai javaslattétel
• A szabályzatokban rögzített időre történő fejlesztések, tesztelésekre vonatkozó becslések elkészítése
• Bankkártya rendszert is érintő projektekben való részvétel
• Egyes fejlesztésekhez szükséges, a fejlesztett rendszer által igényelt dokumentációk elkészítése
• Külső beszállító esetén a meglévő dokumentumok minőségi ellenőrzése
• A helyettesítő szervezőnek jelölt rendszerek felépítésének, működésének és komponenseinek gyors elsajátítása.
• Szállítói ajánlatok véleményezése, alternatív eszközök, lehetőségek feltérképezése
• Megrendelőkkel, beszállítókkal, anyabankkal való kapcsolattartás

Elvárások:
• Kártyatársasági folyamatok ismerete (VISA, MasterCard)
• Kártyarendszer alkalmazás folyamatainak ismerete (Arksys, Base24, stb.)
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amennyiben a hirdetés felkeltette a figyelmét, valamint megfelel az elvárásoknak, önéletrajza feltöltésével jelentkezzen a hays.hu weboldalon.