www.cvonline.hu

Business Analyst - Alkalmazás támogatás

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Jelentkezési határidő: 2014.08.19.
Hirdetés azonosító: 837591

Pozíció leírása / Job description

Stabil hátterű piacvezető multinacionális vállalat csoport
keres határozatlan idejű szerződéssel, teljes munkaidőben munkatársat Business Analyst/Alkalmazástámogató munkakörbe.

Feladatok:

- üzletileg kritikus alkalmazás funkcionális támogatása
- incidens és problémakezelés, felhasználók támogatása, rendszertámogatás
- tesztrendszerek üzembe helyezése, tesztelési folyamatokban való részvétel
- adatbázis struktúra megismerése, eseti lekérdezések készítése
- rendszerfejlesztések során folyamatszervezési ill. projekt feladatokban való részvétel

Elvárások:

- felsőfokú végzettség (preferáltan informatikai)
- 1-3 év alkalmazástámogatásban szerzett tapasztalat
- alapszintű SQL ismeret
- probléma megoldó hozzáállás
- jó stressztűrő és konfliktuskezelő képesség
- segítőkész kommunikáció
- üzleti folyamatok megismerésének igénye
- csapatjátékos
- középfokú angol nyelvtudás
- magas szintű MS Office ismeretek

Amit kínálunk:

- színvonalas munkakörnyezet
- folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
- fiatalos, lendületes, inspiráló csapat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a