www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1040752
lejárt
Tech People FEJLÉC

Audiovizuális média területen működő magyarországi gazdasági társaság munkatársat keres

BUSINESS AFFAIRS MANAGER

munkakörbe.

FELADATOK:
  • a Társaság által megkötött támogatási szerződések teljesítésének figyelemmel kísérése, az egyes teljesítési határidőkhöz kapcsolódó részfeladatok teljesülésének nyilvántartása,
  • a támogatási szerződésekhez kapcsolódóan a Társaságra engedményezett követelések, bevétel-részesedési jogok vagy egyéb módon a Társaságra ruházott követelések érvényesítése (ideértve a támogatottaknak címzett fizetési, teljesítési felszólítások, előkészítése, nyilvántartása, a teljesülésük rögzítése, a Pénzügyi Igazgatósággal együttműködve),
  • a Pályázatkezelő Rendszernek a szerződések nyilvántartására és teljesülésére vonatkozó funkcióinak ismerete, kezelése,
  • a Társaság sales menedzserei által kötött értékesítési megállapodásokkal kapcsolatban felmerült esetleges tartozások jogi érvényesítése, a Nemzetközi és Sales Igazgatósággal együttműködve,
  • a Társaság által kötött egyéb, a vállalkozási tevékenység körébe tartozó szerződések teljesülésének nyilvántartása
ELVÁRÁSOK:
  • jogi vagy államigazgatási képzésben szerzett diploma és hasonló területen szerzett legalább 1 év munkatapasztalat
  • jogi asszisztensi végzettség és hasonló területen szerzett legalább 3 év munkatapasztalat
  • jó kommunikációs készség
  • legalább középfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás
AMIT AJÁNLUNK:
  • határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónap próbaidővel
  • versenyképes jövedelem, egyéb juttatások
  • kellemes munkahelyi környezet
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Régió