www.cvonline.hu

Burkoló-kőműves

  • Company_icon Nimród-Bau Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Budapesti székhelyű építőipari generálkivitelező cég munkatársat keres

állás betöltésére.

Elvárások:

  • Ezen szakmában eltöltött 5 év gyakorlati idő
  • Magyarországon használatos anyagok, technológiák ismerete
  • határozott fellépés
  • jó kommunikációs és együttműködési képesség
  • pontos és precíz munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • versenyképes bérezés, utazási költségtérítés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kiváló munkahelyi légkör

Jelentkezés a lenti e-mail címen fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel.

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet:06-30-311-3988

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Egyéb hasonló állások Önnek
Kőműves

PM-Energo Kft.

Miskolci munkahelyre keresünk Kőműves munkatárs...
Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

Kőműves és Segédmunkás

Bartók Ház Kft.

Szerkezetépítésben jártas Kőműves, segédmunkás ...
Budapest, Pest

Burkoló - Németország (Referenciaszám: NA-1637)

Man at Work Kft.

Feladatok: Csempe és mozaik lerakása Önálló mun...
Külföld, Németország