www.cvonline.hu

Burkoló kőműves-Ausztria

Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 1003540

Osztrák partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk a következő pozícióra: Ingyenes szállás biztosításával és kiemelkedő bérezéssel.
Feladatok:

  • Kőműves-burkoló munkák, felújítások
  • Falazat javítási munkálatainak lebonyolítása, át- és kiépítése

Elvárások:
  • Minimum 1 éves éves tapasztalat
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás elengedhetetlen
  • Túlóra vállalása
  • Minőségi, lelkiismeretes munkavégzés

Juttatások:
  • Minimum kb. havi netto 2200 EUR
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavégzés helye: Ausztria, Tirol
  • Munkavédelmi ruházat biztosítása
  • Ingyenes szállás biztosítása

Előnyök:
  • Jogosítvány+ saját autó

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven a megadott e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, László Nikolettát a következő telefonszámon: +36 70 665 5615 - munkanapokon 8-12 óráig.

Kategória
Külföldi munka
Régió
Külföld