www.cvonline.hu

BURKOLAT ÉS SZŐNYEG ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 609 napja lejárt

A 20 éve sikeresen működő

nyíregyházi SZŐNYEGSZALON áruházba

kollégát keresünk.

Ha szeretnél végre egy lendületes, de stabil munkahelyen dolgozni, akkor ne habozz! Fényképes önéletrajzod elérhetőségeiddel együtt küldd el a megadott e-mail címre február 23-ig (a tárgy mezőbe írd: szőnyeg és burkolat értékesítő). Előnyt jelent, ha már van burkolat vagy szőnyeg értékesítésben szerzett tapasztalatod.

LEENDŐ FELADATAID

  • A vevői igények kezelése és felkeltése; vásárlásra ösztönzés, tanácsadás, vevőkkel való kapcsolattartás.
  • A szalonban kiállított és a telephely által forgalmazott termékek értékesítési eredményeinek növelése.
  • Részvétel az értékesítésben, vevőkiszolgálásban.

INFORMÁCIÓK A KIVÁLASZTÁSI FOLYAMATRÓL

Az önéletrajzok nagy száma miatt kizárólag azoknak jelzünk vissza, akiket interjúra is be szeretnénk hívni. Kizárólag FÉNYKÉPES önéletrajzot fogadunk el, elvárt fizetés megjelölésével.

További részletek: Link megjelenítése

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő