www.cvonline.hu

Büfés-pénztáros

  • A hirdetés 499 napja lejárt

Közétkeztetéssel foglalkozó multinacionális vállalat nyírbátori munkahelyére

büfés-pénztárosokat

keres azonnali kezdéssel, teljes és részmunkaidőben, hétfőtől péntekig tartó munkavégzéssel.

Részmunkaidőben egyenlőtlen munkaidő beosztásban való munkavégzés hétfőtől péntekig.

Elvárás: vendéglátó ipari végzettség (eladó), min. 1 éves hasonló munkakörben eltöltött gyakorlat (büfében).

Előny: angol nyelv ismerete

Fényképes szakmai önéletrajzot fizetési igény megjelölésével az alábbi címre várjuk.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő