www.cvonline.hu

Büfés-pénztáros

  • Frissítve 22 napja

Büfés-pénztárosokat

keresünk a Corvin negyedbe!

Irodaház prémium kategóriás, hamarosan nyíló üzemi éttermébe keresünk angol nyelvtudással rendelkező, kereskedelemben/vendéglátásban jártas büfés-pénztáros munkatársakat, kizárólag hétköznapi munkavégzéssel.

Feladatok:

  • a vendégek udvarias kiszolgálása
  • pontos pénztárkezelés
  • adminisztratív feladatok ellátása
  • a vendégtér tisztaságáról való gondoskodás

Elvárások:

  • középfokú vagy szakirányú végzettség
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • egészségügyi alkalmasság
  • proaktív értékesítési szemlélet
  • pontos, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • korrekt munkafeltételek
  • hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • étkezést biztosítunk

Munkavégzés helye: Corvin sétány/VIII kerület

Érdeklődni lehet Balogh Gyöngyvérnél a 06 20 771 04 69- telefonszámon.

Jelentkezni fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet.

Munkavégzés helye Corvin sétány/VIII kerület
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest