www.cvonline.hu

Büfés-Pénztáros

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A 23. éve Magyarországon jelenlevő Sodexo Magyarország Kft. a szolgáltatási szektor meghatározó szereplője, piacvezető az intézményi étkeztetésben és dinamikus fejlődéssel bír az épületüzemeltetés területén.

Miskolc - Diósgyőri szolgáltatói egységébe azonnali kezdéssel két műszakba, 6 órás részmunkaidős

 munkatársat keres.

Feladatok:

  • vendégek magas szintű, precíz kiszolgálása
  • tiszta és szervezett munkakörnyezet biztosítása
  • pontos munkavégzés, pénzkezelés

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség, elsősorban kereskedelmi
  • pénztárgép kezelési alapismeretek
  • számítógépes alapismeretek
  • vendégközpontúság
  • kommunikatív, nyitott személyiség

Előny:

  • hasonló munkakörben szerezett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Miskolc, Diósgyőr

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés, bejelentett munkaviszony.
  • alapbér+juttatások+cafetéria
  • kiszámítható bérezés

Jelentkezni önéletrajzzal a lenti email címen lehet.

Munkavégzés helye Miskolc, Diósgyőr
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Régió Miskolc