www.cvonline.hu

Büfés-pénztáros

  • A hirdetés 386 napja lejárt

munkatársakat keresünk!

Irodaház üzemi éttermébe keresünk kereskedelemben/vendéglátásban jártas, pontos, önállóan dolgozni tudó, pénzkezelési tapasztalattal rendelkező büfés-pénztáros munkatársat főállásba, azonnali munkakezdéssel, kizárólag hétköznapi munkavégzéssel.

Elvárások:

  • középfokú vagy szakirányú végzettség
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • egészségügyi alkalmasság
  • proaktív értékesítési szemlélet

Feladatok:

  • a vendégek udvarias kiszolgálása
  • pontos pénztárkezelés
  • adminisztratív feladatok ellátása
  • a vendégtér tisztaságáról való gondoskodás

Amit kínálunk:

  • korrekt munkafeltételek
  • hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • étkezés biztosítása

Munkavégzés helye: 11 kerület/Infopark
Érdeklődni/jelentkezni a vezetőnél a 06 20 771 04 69-es telefonszámon lehet.
A fényképpel ellátott önéletrajzot az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő