www.cvonline.hu

Büfés-pénztáros (Corvin negyed)

  • Company_icon PQS International Hungary Kft.
  • Location_icon VIII. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 14 napja lett aktiválva

Büfés-pénztárosokat keresünk a Corvin negyedbe!

Irodaház prémium kategóriás üzemi éttermébe keresünk angol nyelvtudással rendelkező, kereskedelemben/vendéglátásban jártas büfés-pénztáros munkatársakat, kizárólag hétköznapi munkavégzéssel.

Feladatok:

  • a vendégek udvarias kiszolgálása
  • pontos pénztárkezelés
  • adminisztratív feladatok ellátása
  • a vendégtér tisztaságáról való gondoskodás

Elvárások:

  • középfokú vagy szakirányú végzettség
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • egészségügyi alkalmasság
  • proaktív értékesítési szemlélet
  • pontos, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • korrekt munkafeltételek
  • hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • étkezést biztosítunk

Munkavégzés helye: Corvin sétány/VIII kerület

Érdeklődni lehet az üzletvezetőnél 06 20 420 14 19-es telefonszámon. Jelentkezni fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzzal a megadott e-mail címen vagy a Jelentkezés gombra kattintva lehet.

Helyek VIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Eladó, Pénztáros
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű