www.cvonline.hu

Büfés-konyhai kisegítő Rácalmáson

  • Frissítve 91 napja

Rácalmási gyári kávézóba azonnali kezdéssel büfés konyhai dolgozókat keresünk.

Feladatok:
  • Kiírja a napi büfé árajánlatát az ártáblára és kihelyezi az árutáblákat
  • Ellenőrzi a kiírásokat, árakat
  • Elvégzi a napi értékesítési folyamatokhoz szükséges feladatokat
  • Tételesen beüti a pénztárgépbe a vásárolt termékeket
  • Folyamatosan pótolja a lefogyott termékeket
  • Gondoskodik az eladótér tisztán tartásáról
  • Lezárja a pénztárat és elkészíti a pénztárelszámolást a műszak végén
Elvárások:
Juttatások:
  • összetartó csapat
  • biztonságos, korrekt munkakörülmények
  • bejelentett munkahely
  • kiszámítható munkarend
  • fejlődési és előrelépési lehetőség
  • béren kívüli juttatás
  • céges buszjárat

Munkaidő: napi 8 óra, heti 5 munkanap
Munkavégzés: 3 műszakban
Helyszín: Rácalmás (gyár területén üzemelő) kávézó

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre Büfés konyhai dolgozó Rácalmás tárggyal.

Munkavégzés helye Magyarország,Pest megye,Rácalmás
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Pest