www.cvonline.hu

Büfés-konyhai dolgozó Nyíregyházán

Nyíregyházi gyári étterembe azonnali kezdéssel büfést konyhai dolgozót keresünk

Feladatok:
  • Kiírja a napi büfé árajánlatát az ártáblára és kihelyezi az árutáblákat
  • Ellenőrzi a kiírásokat, árakat
  • Elvégzi a napi értékesítési folyamatokhoz szükséges feladatokat
  • Tálalás (csak pultból való kiszolgálás van)
  • Tételesen beüti a pénztárgépbe a vásárolt termékeket
  • Folyamatosan pótolja a lefogyott termékeket
  • Gondoskodik az eladótér tisztán tartásáról
  • Lezárja a pénztárat és elkészíti a pénztárelszámolást a műszak végén
Elvárások:
  • érettségi, vagy vendéglátó-ipari eladói szakiskola/szakközépiskola, vagy OKJ tanfolyam

Előny:

  • 3 év szakmai gyakorlat
  • angol/német alapfokú nyelvtudás
Juttatások:
  • támogató, barátságos, vezető
  • összetartó csapat
  • biztonságos, modern munkakörülmények
  • jól felszerelt konyha
  • bejelentett munkahely
  • kiszámítható munkarend
  • szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • korrekt bérezés

Munkaidő: napi 8 óra, heti 5 munkanap
Munkavégzés: 3 műszakban
Helyszín: Nyíregyháza (gyár területén üzemelő) étterem

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre Büfés konyhai dolgozó Nyíregyháza tárggyal.

Munkavégzés helye Magyarország,Szabolcs-Szatmár-Bereg megye,Nyíregyháza
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg