www.cvonline.hu

BÜFÉS – PÉNZTÁROS

  • A hirdetés 4 napja lejárt

VENDÉGLÁTÓ profilú vállalatunk Budapest XIV. kerületi büfébe,

főállású

munkatársakat keresünk.

FŐBB FELADATOK:

  • A vendégek udvarias kiszolgálása
  • A kínálat, árukészlet megfelelő kezelése
  • Pénztárgépkezelés
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • A vendégtér tisztaságáról való gondoskodás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Főállású munkaviszony, napi 8 órában
  • Munkavégzés hétfőtől péntekig, délelőtt-délutános munkarendben, heti váltásban
  • Reális célkitűzések alapján működtetett bérezés
  • Kiváló munkahelyi környezet

ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség, lehetőség szerint kereskedelmi
  • Számítógépes alapismeretek
  • Vendégközpontúság
  • Kommunikatív, nyitott személyiség

ELŐNYKÉNT ÉRTÉKELJÜK:

  • Hasonló területen szerezett tapasztalat
  • Pénztárgép kezelési alapismeretek

A MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest XIV. kerület

A MUNKAVÉGZÉS VÁRHATÓ KEZDETE:

  • 2017. november

Várjuk jelentkezését, amennyiben Ön munkájára igényes, vendégközpontú, jó kommunikációs képességgel, energikus - lelkes hozzáállással, precíz, rugalmas személyiséggel rendelkezik, és velünk együtt szeretne tenni sikerünkért és vendégeink maximális elégedettségéért!

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, úgy fényképes, szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a lenti e-mail címre várjuk.
Érdeklődni munkaidőben (H-P, 8:00-16:00 óráig) a 06-30/468-10-25 telefonszámon lehet.

Helyek Budapest (Budapest, Budapest XIV. kerülete, 1149 Magyarország)
Pest
XIV. kerület
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Eladó, Pénztáros
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű