www.cvonline.hu

Büfében kisegítő (Tihany)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 957241
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Ezúttal tihanyi strandon üzemelő büfébe keresünk kisegítő személyzetet.

Feladatok:

  • vendégek kiszolgálása
  • ételek előkészítése, melegítése
  • egyéb konyhai feladatok

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • megbízhatóság, pontosság,
  • határozott fellépés
  • munkavállalás a nyár végéig heti 3-4 alkalommal

Munkaidő: hétfőtől vasárnapig 11.00-20.00

Szükség esetén szállás biztosított.

Előnyt jelent:

  • szakirányú ismeretek és/vagy tapasztalatok

Jelentkezni lehet:

Amennyiben felkeltette figyelmed a pozíció, akkor jelentkezz rá a regisztrációt követően.