www.cvonline.hu

Büfé-pénztáros

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.24.
Hirdetés azonosító: 761980

Munkatársat keresünk Gyöngyösre, az alábbi pozícióba

Feladatok:
  • pénztárosi teendők ellátása,
  • büfé vendégeinek kiszolgálása,
  • helyben készülő ételek elkészítése (szendvicsek, meleg szendvicsek, stb.),
  • szükség esetén konyhai munkák elvégzése.
Elvárások:
  • középfokú végzettség,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (étterem, büfé, kereskedelmi egység),
  • pénztárgép kezelésében szerzett tapasztalat,
  • kedves, ügyfélorientált hozzáállás,
  • önálló, precíz munkavégzés,
Előny:
  • alapfokú angol nyelvtudás,
  • saját gépjármű és jogosítvány.
Amit kínálunk:
  • bruttó 120.000 Ft/ hó + pótlékok,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • azonnali munkakezdés.
Munkavégzés helye:
  • Gyöngyös
Egyéb:
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, 6:00-14:30-ig, minden 2. szombaton délután 2 óra túlóra
  • Munkavégzés helye: Gyöngyös külterületén található ipari park, (M3-as felé, Karácsond irányába)
Kapcsolat:
Fényképes önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.