www.cvonline.hu

BUDAPESTEN (XIII. kerületben) MARKETING ASSZISZTENS

  • A hirdetés 335 napja lejárt

A több mint 25 éve működő UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, Magyaror-szág piacvezető autóalkatrész disztribútora.
Az elmúlt három évben csapatunk létszáma megduplázódott, így ma már közel 3000 munkavállalót fog-lalkoztatunk. Jelenleg több mint 1000 autónkkal juttatjuk el partnereink számára a megrendelt alkatré-szeket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk

BUDAPESTEN (XIII. kerületben)
MARKETING ASSZISZTENS

pozícióba keres munkatársat

Feladatok:

  • A marketing vezető munkájának támogatása
  • Marketing projekt feladatok ellátása
  • Akciók, promóciók lebonyolítása
  • Cikkek írása, fordítása, a céges magazin megjelenésének támogatása
  • Rendezvények szervezése, előkészítése
  • Marketing eszközök beszerzéséhez árajánlatok kérése
  • Riportok készítése, nyilvántartások kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Angol nyelv használata (román vagy szlovák nyelvtudás előny)
  • Magabiztos MS Office gyakorlat
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Erős kommunikációs készség szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • Innovatív, kreatív környezetben való munkavégzés
  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Fejlődési- és karrier lehetőség
  • Modern irodai munkakörnyezet, fiatalos csapat

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölésével) az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba:
Link megjelenítése" target="_blank">Jelentkezés

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol