www.cvonline.hu

Budai műszaki ügyfélszolgálati munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 801436
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. A Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet a későbbi pályakezdéskor!

Élj a lehetőséggel és csatlakozz hozzánk!

Ezúttal telekommunikációs területen működő, piacvezető partnercégünk ügyfélkapcsolati help-desk munkájára keresünkügyfélközpontú szemléletmóddal, jó kommunikációs kézséggel és műszaki beállítottsággal rendelkező diákokat.

Feladatok:

  • Ügyfélkapcsolati tevékenység, bejövő hívások kezelése, visszahívások
  • Műszaki segítségnyújtás telefonos- és informatikai támogatással
  • hibaelhárítási folyamatok végig kísérése, koordinálása
  • kapcsolattartás az ügyféllel és a társosztályokkal
  • a cég kiemelt- és lakossági fogyasztóinak ügyfélkezelése

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói/ tanulói jogviszony!
  • betöltött 18 életév , érettségi
  • nagyfokú monotóniatűrés
  • ügyfélorientált szemléletmód
  • pontosság és precizítás
  • magas szintű problémamegoldó képesség
  • folyamatos munkavállalás (minimum 6-12 hónap)
  • MS Office ismeret

Munkaidő: Személyre szabott rugalmas munkaidő! (heti 3-5 nap hétfőtől-vasárnapig 06.00 - 22.00 között, minimum 4 óra / alkalom).

Folyamatosan és heti rendszerességgel végezhető hosszútávú tevékenység, melyben hetente minimum 24 óra vállalása kötelező!

(napi 4-6-8 órában)

A betanítás időtartama diákbarát beosztással történik, délutáni időszakban: 2 alkalommal 14.00- tól a többi napon 16.00-21.00 (4-5óra / alkalom H-P) + hétvégi 8 órás betanítások 09.00-17.00. Összesen 48 óra alapoktatás + 20 óra gyakorlati behallgatás.

Előnyt jelent:

Jelentkezéskor előny, de nem feltétel:
  • ügyfélszolgálati operátori munkatapasztalat
  • ügyfélszolgálati FO vagy BO vagy CC vagy HD munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • egyéb ügyfélszolgálati tevékenységben szerzett munkatapasztalat
  • az informatikai- és a telekommunikációs piac naprakész ismerete (ICT).

Amit kínálunk

  • pár hetes betanulást követően kiemelkedő kereseti lehetőség bruttó 800-925 Ft/óra
  • az oktatás időtartama alatt bruttó 584 Ft/ó alapdíj ( a sikeres vizsgát követően + bónusz)
  • betanulás után minőségi- és jelenléti bónusz (+ extra havi szintű megrendelői bónusz a legjobbaknak)
  • az órarendhez és szabadidőhöz rugalmasan illeszthető beosztási lehetőség
  • multinacionális munkakörnyezet
  • kihívásokkal teli, változatos és hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődés
  • a nappali tagozatos tanulmányokat követő karrier lehetősége a cégcsoportnál
  • gyakorlati idő leigazolása
  • szakmai tapasztalatszerzés, mely a későbbi - főállásban történő - elhelyezkedéshez nyújt komoly referenciát

          A következő oktatás és kezdés időpontja: 2014. 09. hó eleje

Amennyiben naprakész vagy a  modern info-kommunikációs piacon.

- Tudod, hogy mi? és Hogyan működik? - pld.: (a PC, Internet, Modem, Mobil telefon,Okos telefonok,  HD Tv, Laptop, Netbook, Tablet  stb.)

-Nem áll tőled távol az ügyfélközpontúság, a műszaki felszerelések ismerete, működésük, valamint jó a kommunikációs készséged.

- Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, - kérlek jelentkezz a regisztrációt követően!

Bővebb információ: Előre egyeztetett időpontokban lévő, tájékoztatóval egybekötött személyes interjún!